natwojewesele.pl

natwojewesele.pl

jaka suknia slubna dla niskiej i szczuplej

Damskie Samoobrony i ciśnieniowe Punkty

Jeśli zdecydujesz się wziąć damskiej samodzielne kurs obronny zostanie podany szereg narzędzi, w których można bronić się od byłaby atakującego lub napastnika. Będziesz uczył bez gwałtownych metod, takich jak za pomocą gwizdka lub blaster dźwięku. Będziesz uczył technik unikania takich jak unikanie miejsc, w których może być atakowane lub unikanie sytuacji, w których będzie nabrać iść do miejsca, w którym atak może nastąpić. Ponadto damska siebie klasa obrony nauczy podstawowych rąk do rąk walki, która będzie zranić napastnika wystarczająco długo, aby uciec. Jeśli atak staje się naprawdę osobisty będzie uczył jak korzystać z punktów nacisku albo poluzować uścisk atakującym lub spowodować tyle bólu, dzięki czemu atakujący puszcza.

punkty nacisku, jak zdefiniowano przez ekspertów samoobrony dla kobiet są punkty, które mają występowania nerwów w nim. Gdy ciśnienie jest stosowane do tych punktów, ból jest odczuwalny i naturalną reakcją na odejście od bólu daje ofiarę przewagę. Odruch nazywa odruch wycofania bólu i będzie poruszać się w kierunku dokładnie odwrotnym, że ciśnienie jest stosowane.

instruktorów samoobrony dla kobiet nauczy, że kiedy ukłucie osobę w żołądku nieco poniżej kości klatki piersiowej, atakujący będzie wycofywać szybko lub spróbuj obrócić swoje ciało z dala, aby uciec od bólu. Po zastosowaniu ciśnienia obok obojczyka spowoduje to atakujący odejść w dół od bólu. Pozwoli to, aby przynieść łokcia w dół do osoby obojczyka lub dwa przynieść kolanem w twarz.

Kolejnym punktem ciśnienie jest recesja tuż powyżej łokcia. Chwytając tylną część ramienia, wcisnąć kciukiem do małej depresji i dociśnij. Odruch cofnięcia ból w tym miejscu powoduje, że ramię wypr torby ekologiczneostować. Można łatwo umieścić atakującego pod zamkiem ramienia lub pociągnąć za łokieć w dół, jak wychowywać swoje kolano.
maloves władysławowo
- autor artykułu