natwojewesele.pl

natwojewesele.pl

jaka suknia slubna do ciebie pasuje test

jaka suknia slubna do ciebie pasuje test Dziś wczesne leczenie raka piersi produkuje znakomite statystyki przeżywalności dla większości pacjentów, ale jest to niemożliwe, aby powiedzieć dokładnie, kto będzie żył, a kto umrze z powodu raka piersi, ponieważ statystyki odnoszą się do grupy, a nie do konkretnego pacjenta.

Niedawna dyskusja na temat HTZ oferowane przez Oprah Winfrey w swoim magazynie i na jej serialu przedstawia obie strony sporu o HRT, ale robi niewiele, aby rozstrzygnąć kwestię. W końcu kobiety powinni "skonsultować się z lekarzem." Jako kobieta i jako chirurg raka piersi, obawiam się, że miliony kobiet przyjdą od pojawienia Oprah z wrażeniem, że HTZ może nie być tak ryzykowne po wszystkim. Nie zgadzam się. HRT jest ryzykowne; problemem jest to, że nie możemy powiedzieć dokładnie, dla kogo jest to ryzykowne. Czy chcesz podjąć ryzyko, że bije dzwon dla Ciebie?

Mówisz, że nie mogę spać w nocy. O ile więcej snu sądzisz stracisz jeśli powiedziano masz raka piersi? Jak dużo snu tracisz martwić, jak zapłacić za wszystkich zabiegów? Jak dużo snu sądzisz tracisz jeśli trzeba poddać się operacji, a może stracić swoją pierś, jako część swojego leczenia? Jak dużo snu tracisz na myśli, że nie może zdobyć raka piersi, jeśli nie brał hormony w pierwszej kolejności?

Mówisz, że masz nocne poty i uderzenia gorąca. Jak dużo bardziej niewygodne myślisz będzie, jeśli trzeba mieć chemioterapii dla czterech do sześciu miesięcy? Ile gorszych skutków ubocznych chemioterapii w porównaniu do objawów menopauzy?

Mówisz, że czujesz się emocjonalnie labilne. Jak denerwujący sądzisz, że jest się martwić o każdym ukłuciem bólu i zmiany w organizmie, bojąc się, że rak powrócił? Jak traumatyczne myślisz, że to jest stracić swoje włosy tak jak są zabiegi chirurgiczne na swojej piersi, nadajnik o kobiecej seksualności? Jak przewlekle boi myślisz, można się zastanawiać, czy będziesz żył, podczas oglądania tak wiele innych kobiet umiera?

objawy menopauzy nie trwają wiecznie. Z pewnością są one domy z bali całoroczne trudne, ale mogą być zarządzane za pomocą diety, ćwiczeń i wsparcia emocjonalnego. I utraty masy kostnej może być zarządzany z lekami, które mają niższy profil ryzyka w porównaniu z HTZ. Będziesz odzyskać od menopauzy, a gdy to zrobisz, nie będziesz już poddać zawiesi i strzały hormonów skandaliczne. Nie statystyka może nigdy powiedzieć, czy będzie jeden przetrwać raka piersi, czy będzie jeden umrzeć. Zastanowić moralnych i medycznych zagrożeń związanych z HTZ, zanim zdecydują się na niepewną przyszłość, jednym, że może żałować.


- autor artykułu