natwojewesele.pl

natwojewesele.pl

jaka suknia slubna dla wysokiej i szczuplej

jaka suknia slubna dla wysokiej i szczuplej

Book Marketing Strategy - Joint Ventures

Jest to piosenka, The Power of One, która przekazuje to, co jeden człowiek może osiągnąć i / lub zmiany. Ale, o ile bardziej skuteczna jest potęgą dwójki, albo pięć lub dziesięć czy sto, czy więcej?

W świetle technicznej, joint venture (JV) jest partnerstwem między dwoma lub więcej podmiotów, dla konkretnego projektu i przez określony czas.

Cytując Entrepreneurs.about.com "Według Commonwealth Alliance Program (CAP), firmy przewidujemy alianse strategiczne stanowiły 25% wszystkich przychodów w 2005 roku, łącznie 40 bilionów dolarów." Tak, to łatwo zauważyć, ta strategia opakowaniach pobić.

Jest to pojęcie za wspólnych przedsięwzięć w zakresie promocji książki, a są one bardzo skuteczne. Chodzi o to, żeby zahaczyć o innych autorów / twórców oraz uczestniczyć w JVs. Oznacza to, że autor ma nową książkę wychodzi i chce osiągnąć więcej niż jej indywidualnej listy i sieci społecznych, ona łączy siły z przyjaciółmi pisarz czy znajomych promować książkę na jeden dzień promocyjny moc opakowaniach Special.

Załóżmy, że twoja nowa książka; skontaktować się z jednego do kilku autorów, którzy mogą być skłonni do umieszczenia reklamy przed napisane promo na swoich stronach i serwisach społecznościowych, a (Jest to bardzo ważna część) są skłonni dostarczyć darmowej lub znaczną zniżkę na produkt lub usługę do jednej kto kupuje książki w tym dniu.

jaka suknia slubna dla wysokiej i szczuplej

Według specjalistów od marketingu książek, Brain Judd i Daniel Hall, ma potencjał, aby umieścić swoje książki na liście Amazon HUNDRED w jednej lub kilku kategoriach - tylko na jeden dzień w promo. Nawet uczestnicząc w JVs ma korzyści promocyjne. Niedawno uczestniczył w JV zainicjowanego przez autora o swojej nowej książce. Dla mojego udziału Zaproponowałem darmowy bonus prezent, eBook.

Napisałem jej zawartość promocyjny, wraz z własną rękę, ponieważ chcę pokazać moi czytelnicy wartość obrotu w poszczególnych stanowisk, takich jak te. Potem promowane stanowisko do zarabiaj avon moich portalach społecznościowych.

Dla trochę wysiłku i czasu, można zwiększyć widoczność i ewentualnie listy abonenta.

Aby mieć swój udział być bardziej skuteczne, należy podać swoje linki i oferują własne produkty w swoim wolnym oferty. I w celu tworzenia wartości dodanej, można pozwolić freebie być dzielone lub części jej przedruk z tagiem / bio.

Innym scenariuszem JVs promocja książki, w rzeczywistości bardziej popularny, ma zostać poproszony przez publicystów. To zdarzyło mi się kilka razy, a ja zwykle uczestniczą dla współczynnika widoczności. Publicysta położy się szeroko idącą nabór uczestników do swojego klienta. Oczywiście, im bardziej na pokładzie większy zasięg promocyjnych i dziurkowania. Ale, nawet na małą skalę, ta strategia marketingowa to klejnot.


- autor artykułu