natwojewesele.pl

natwojewesele.pl

jaka fryzura do sukni slubnej hiszpanki

jaka fryzura do sukni slubnej hiszpanki

NASCAR Terry Labonte - Od chłopca Superstar

Terrance Labonte Lee urodził się 16 listopada 1956 w Corpus Christi w Teksasie. Jest też starszy brat Bobby Labonte i ojcem Justina Labonte. Labonte zaczęły się z ćwierć karłów w 1963 roku i przez czas był 9, Labonte już zdobył mistrzostwo kraju. Gdy dotarł do nastolatków, Labonte wziął na lokalnych krótkich stosy i wygrał mistrzostwa torze w Corpus Christi, Houston i San Antonio.http://zidcranes.pl/konserwacje-i-serwis/

Labonte zadebiutował NASCAR w 1978 roku, kiedy zakwalifikował się do 19, a zakończył czwarty weekend w Darlington Raceway. W następnym roku, choć przegrał z Rookie NASCAR Winston Cup tytułu roku udał się skończyć w czołowej dziesiątki w punktach. On wróci w przyszłym roku, kiedy zdobył Puchar Winstona na Labor Day. Choć nie dokonywać żadnych wielkich zwycięstw w ciągu najbliższych kilku lat, utrzymywał się na najwyższych pięciu pozycjach, przechodzące przez te kilka lat. W 1985 roku zadebiutował Busch Series i wygrał wyścig w Charlotte.

W 1986 roku miał cztery starty Polaka i wygrał Holly Farms 400. W 1988 roku zdobył czwarte miejsce w punktach i wrócił do dziesiątego miejsca w 1989 roku na mistrzostwach. http://jakubisiak.pl/warszawa-mokotow-zaklad-pogrzebowy/ Zrobił jednak wygrać pięścią biegun w 1991 roku i miał cztery w pierwszej piątce 1992 z wykończeniem 8 miejscu w ośmiu punktach. Miał lepszy w 1996 roku, kiedy udało mu się wygrać North Wilkesboro i zdobył mistrzostwo, jak również. Choć jechał ze złamaną ręką, udało mu się wyciągnąć go i pojechaliśmy przez podwójnego zwycięstwa kolanach z jego młodszy brat Bobby, który wygrał wyścig. Bracia Labonte przeszedł do historii, że dzień będzie tylko czas rodzeństwa przywiózł mistrzostwo i wygrał wyścig w tym samym czasie.

W 1997 Labonte miał dwadzieścia czołowej dziesiątki i wygrał w Talladega Superspeedway. Zdobył się na Texas Motor Speedway i Winston all star wyścig w 1999 roku, ale tylko przyszedł 12 w punktach.

- autor artykułu